בימים אילו אנו בתהליכי סגירת תאריכים להצגות לשנת הלימודים התש"פ בבתי הספר השונים. הנכם מוזמנים להגיע לערבי החשיפה ולתאם תאריכים
 
מי אנחנו

אבגי הפקות מתמחים בהפקה ושווק  של מופעים, סדנאות, הפעלות והצגות תיאטרון חוויתיות בחללים שונים. 

 

 קהל היעד של ההפקות שלנו הוא בעיקר ילדים ונוער

על לקוחותינו נימנים מוסדות חינוך שונים (חט"ב, תיכון, יסודי), צה"ל, אירגונים ותנועות נוער

כחלק מרצוננו להעצים ולהעשיר את עולמם של בני נוער, העתיד שלנו, "אבגי הפקות" מפיקים הצגות המבטאות עולם רחב של התרגשות, צחוק, פולקלור, אהבה, שורשים וערכים. ברצוננו לחשוף הנוער לתיאטרון לא מתפשר, רגיש ומעשיר – עקרונות שהצבנו לעצמנו לאורך כל הדרך.


 
בנוסף, בשנים האחרונות פנינו לעיסוק בחומרים הבוערים ביותר בחברה הישראלית: אלכוהול ("שוטים", "עדים של אלכוהול") האלימות הגואה, חוסר בתקשורת ("דרך השלום" ), מאבק בתאונות הדרכים  ("עדים של אלכוהול"), תופעת חוסר הדיווח/"הלשנה" הקיים בקרב בני נוער ("קשר השתיקה"), שיויון בין המינים וקבלת השונה ("מגדר וכל השאר"), הטרדות מיניות ("אמרתי לא!"), אינטרנט וסכנותיו ועוד.

 

על מנת להעצים את הזדהות הקהל ואת האפשרות שהנער יפיק תועלת מההצגות ואף יפעל, אנו בדעה שיש לבצע רתימה רגשית חזקה במהלך ההצגה. אין לנו עיניין ש "ייכנס מאוזן אחת וייצא מאוזן שניה" לכן הצגותינו מייצרות את אותה רתימה רגשית בדרכים שונות ומתוחכמות בלי לוותר על האיכות האומנותית: לעיתים ההצגה נראית כהרצאה מן המניין שאליה "נשפך" סיפור אותנטי הנוגע בכל אחד מהצופים באולם, לעיתים המחזה מייצר מניפולציה יוצאת דופן המאפשרת הצצה אל המתרחש בנפשם של חבורת בני נוער מחונכים ואיכותיים אשר ללא כוונה רעה מביאים על עצמם אסון.

 

בעוד שבשיחה פרונטלית רגילה, טובה ככל שתהא, תמיד יימצאו אלה המחייכים מן הצד וממהרים למסיבה ובילוי שתייה נוסף, בהצגותינו איש לא יתבונן מהצד. כולנו במרכז הסיפור. צעירים, בוגרים, הורים, ילדים.

 

ההצגות מגובות במיטב אנשי התיאטרון, חינוך, פסיכולוגיה ומלוות בחומרי הכנה ובחומרים לדיון בכיתות

 

התיאטרון הוקם בשנת 1995.